Članovi Savjeta

ČLANOVI SAVJETA ZA RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA
PODRUČJE DJELOVANJA/ TDU ČLAN ZAMJENIK
1. Ministarstvo znanosti i obrazovanja Ivan Milnović Litre
 
Ivan.MilanovicLitre@mzo.hr  
Monika Vričko
 
Monika.Vricko@mzo.hr  
2. Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Anica Ježić
 
Anica.Jezic@mdomsp.hr
Gordana Radonić
 
Gordana.Radonic@mdomsp.hr
3. Ministarstvo zdravstva Tomislav Đidara

tomislav.didara@miz.hr  
Sanjica Kiš
 
sanja.kis@miz.hr
4. Ministarstvo kulture
 
Boris Jurinić
 
boris.jurinic@min-kulture.hr             
Stipe Buljan

stipe.buljan@min-kulture.hr
5. Ministarstvo hrvatskih branitelja Nevenka Benić
 
nevenka.benic@branitelji.hr
Gorana Marić
 
gorana.maric@branitelji.hr
6. Ministarstvo financija
 
Hajdica Filipčić
 
hajdica.filipcic@mfin.hr
Katarina Nesterović
 
katarina.nesterovic@mfin.hr
7. Ministarstvo zaštite okoliša i energetike Mirela Balint
 
mirela.balint@mzoe.hr
Žana Počuča
 
zana.pocuca@mzoe.hr
8. Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
 
Daniel Glunčić
 
Daniel.Gluncic@mvep.hr
Ivan Mintas
 
Ivan.Mintas@mvep.hr
9. Ministarstvo uprave
 
Jagoda Botički
 
jagoda.boticki@uprava.hr
Kristina Bosnić
 
kristina.bosnic@uprava.hr
10. Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava Katarina Ivanković Knežević
 
katarina.ivankovicknezevic@mrms.hr
Miroslav Smetiško
 
Miroslav.Smetisko@mrms.hr
11. Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije Nikolina Klaić
 
nikolina.klaic@mrrfeu.hr
Mato Pešut
 
mato.pesut@mrrfeu.hr
12. Ministarstvo turizma Olivera Shejbal                                 

olivera.shejbal@mint.hr                          
Ozren Pavlović Bolf
 
Ozren.PavlovicBolf@mint.hr
13.Središnji državni ured za šport Krešimir Šamija
Kresimir.Samija@sdus.hr
Martina Jeričević
martina.jericevic@sdus.hr
14. Ured predsjednika Vlade Republike Hrvatske Karlo Ressler
 
karlo.ressler@vlada.hr
Ana Balaband
 
ana.balaband@vlada.hr
15. Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina Ines Loknar Mijatović
 
ines.loknar@uljppnm.vlada.hr
Aleksa Đokić
  
aleksa.djokic@uljppnm.vlada.hr
16. Ured za udruge
 
Vesna Lendić Kasalo
 
vesna.lendickasalo@udruge.vlada.hr
Iva Rašić
 
iva.rasic@udruge.vlada.hr
17. Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva Cvjetana Plavša - Matić
 
zaklada@civilnodrustvo.hr
Luka Bogdan
 
zaklada@civilnodrustvo.hr
1.Demokratizacija, vladavina prava te razvoj obrazovanja Eli Pijaca Plavšić
 
epijaca@fso.hr  
Martina Horvat
 
martina@gong.hr
2. Djelovanje mladih
 
Monika Pažur
 
rajkovic.monika@gmail.com
Darko Čop
 
darko@infozona.hr  
3. Djelovanje udruga proizašlih iz Domovinskog rata Igor Tkalec
 
iggyvz@gmail.com
Dražen Šantić
 
kina.santic@gmail.com
4. Kultura
 
 
Miljenka Buljević
 
mika.booksa@gmail.com
Tomislav Domes
 
tdomes@gmail.com
5. Skrb o djeci
 
Boris Vujnović
 
boris.vujnovic@gmail.com
Matea Čondić
 
matea.conda@hotmail.com  
6. Skrb o osobama s invaliditetom Mira Anić
 
manic1009@gmail.com
Andreja Veljača
 
andreja@savez-slijepih.hr
7. Socijalna skrb
 
Vesna Krivošić
 
vesna.krivosic@hck.hr
Maja Antonić
 
maja.antonic@hck.hr
8. Sport
 
Janja Ricov
 
janja.ricov@zgsport.hr
Suzana Šop
 
suzana.sop@gmail.com
9. Tehnička kultura
 
Krešimir Čanić 
 
kresimir.canic@zg.t-com.hr
Mladen Plazibat
 
mladen@orr.hr
10. Zaštita i promicanje ljudskih prava Emina Bužinkić
 
emina.buzinkic@cms.hr
Ivan Novosel
 
Ivan.novosel@kucaljudskihprava.hr
11. Zaštita okoliša i održivi razvoj Željka Leljak Gracin
 
zeljka@zelena-akcija.hr
Iris Beneš
 
iris@bed.hr  
12. Zaštita zdravlja i unaprjeđenje kvalitete življenja Biserka Stojić
 
biserka.stojic@gmail.com
Suzana Fehlen
 
suzana.fehlen@gmail.com
13. Zaštita potrošača Sanja Keretić
 
sanjakeretic@gmail.com
Željko Tomašić
 
medjimurec@gmail.com
14. Turizam Mihaela Turniški
 
mihaela.turniski@uhpa.hr
Ivana Rušin Gligorić
 
ivana.rusin@uhpa.hr
1. Zaklade Ines Vrban

ines.vrban@zajednickiput.hr
Jelena - Gordana Zloić
 
jelena.zloic@zaklada-slagalica.hr
2. Sindikati Marija Hanževački
 
marija.hanzevacki@nhs.hr
Darko Šeperić
 
darko.seperic@sssh.hr
3. Udruge poslodavaca Marija Šutina
 
marija.sutina@hup.hr
Iva Nappholz
 
iva.nappholz@hup.hr
1. Hrvatska zajednica županija Danijela Hećimović
 
danijela.hecimovic@licko-senjska.hr
Jasna Abramović
 
jasna.abramovic@vpz.hr
2. Udruga gradova u Republici Hrvatskoj Nives Kopajtich Škrlec
 
nives@udruga-gradova.hr
Marko Ercegović
 
marko@udruga-gradova.hr
3. Udruga općina u Republici Hrvatskoj Marko Kos
 
info@sveti-kriz-zacretje.hr
Vesna Fabris
 
vfabris@udruga-opcina.hr